ARTESANS D'EIVISSA

Mestres Artesans Honorífics

Carlos H. Icardi Martínez

José Ramis Prats

María Torres Orvay

José Luis Fidel Domínguez Paloma

Juan Bonet Ribas

Filtres
Tots
Alimentació
Arts gràfiques i paper
Arts naturals
Arts plàstiques
Calçat
Fang
Fibres vegetals
Fusta
Multidisciplinària
Ornamentació
Pell i cuiro
Teixits i confecció
Vidre
Ornamentació
+
Joier/a

Benjamín Castillo Ballesteros

CalçatTeixits i confecció
+
Espardenyer/a, Capeller/a

Catalina Ribas Boned

Alimentació
+
Licorer/a

Juan Tur

Arts naturals
+
Saboner/a

María Luz Orts

Arts gràfiques i paper
+
Serígraf/a

Josefa Miguel Tur

Ornamentació
+
Joier/a

Andreas Manios

Teixits i confecció
+
Brodador/a

Marta Fofi

Fang
+
Ceramista

María José Marí Bufí

Teixits i confecció
+
Passamaner/a

María Cristina Álvaro Buendía

Arts naturals
+
Herbolari/ària

Melania García Colomar

Arts naturals
+
Herbolari/ària

Irene Apolo Llerena

Pell i cuiro
+
Cuirer/a

Antonio Reyes

Alimentació
+
Melmelader/a

Belén Alonso Millet

Arts plàstiques
+
Pintor/a

Nadia Cheveste

Teixits i confecció
+
Modista, Patronista

Tony Bonet

Calçat
+
Espardenyer/a

Patricia Monjo Díaz

Teixits i confecció
+
Modista

Monika Maxim

Pell i cuiro
+
Cuirer/a

Bruno Helmut Relear

Pell i cuiro
+
Cuirer/a

Verónica Ahtan

Calçat
+
Espardenyer/a

Nuria Costa Reverter

Arts plàstiques
+
Pintor/a, Escultor/a

Elena Abeni

Multidisciplinària
+
Fabricant de joguines

Walter Raul Romanutti

Fang
+
Figurer/a

Obdulia Casado Pino

Fibres vegetals
+
Espardenyer/a

María Morcillo

Teixits i confecció
+
Teixidor/a

Mª Cristina González García

Ornamentació
+
Joier/a

Sebastián Franco

Ornamentació
+
Joier/a

David Gibert Mele

Ornamentació
+
Joier/a

Giampaolo Giardina

Ornamentació
+
Bijuter/a

Danilo Domingo Sala

Arts plàstiques
+
Pintor/a

Carlota Berni Quiroga

Fibres vegetals
+
Esparter/a

Maria Antònia Felicó Roig

Teixits i confecció
+
Passamaner/a

Yolanda Costa

Ornamentació
+
Joier/a

Sergio Javier Garrido

Teixits i confecció
+
Teixidor/a

Gloria Elena Marín Robledo

Fang
+
Ceramista

Carme Corominas Blanch

Multidisciplinària
+
Decorador/a d’objectes

Mª Soledad Rodríguez Díaz

Pell i cuiro
+
Cuirer/a

Ana Ordóñez Aparicio

Fibres vegetals
+
Esparter/a

Jose Ramis Prats

Arts gràfiques i paper
+
Serígraf/a

Soledad Kulnarong Arroyo

Alimentació
+
Licorer/a

Fernando Ferrer Cardona

Vidre
+
Vidrier/a de vidre artístic

Valeria Luciana Fieschi

Alimentació
+
Apicultor/a

Vicent Marí Torres

Arts gràfiques i paper
+
Pintor/a

Fanny Tamara Dimitroff

Ornamentació
+
Joier/a

Jaime Parejo Fornés

Arts naturals
+
Saboner/a

Ramón Francisco

Teixits i confecció
+
Passamaner/a

Ariadna Ferrer

Ornamentació
+
Bijuter/a

Omar Gallizia

Alimentació
+
Apicultor/a

Paul Lucian Falticska